Bloues se atlete het 16 en 17 Februarie aan die Fezile Dabi-byeenkoms deelgeneem.  Daar het 86 atlete deelgeneem waarvan 33 atlete gekwalifiseer het vir die Vrystaatbyeenkoms wat 4 en 5 Maart in Sasolburg plaasvind.

FOTO BO:    Goue Medalje wenners

Voor: v.l.n.r. Naledi Mofolo, Ju-Marie Swanepoel, Leanè Marais, Chantell Lötter, Chantel Kruger

Agter: v.l.n.r.  Moeketsi Mosobela, Marko Bester, Elmar van Aardt, Tsebo Matsoso, Thabang Hlohlolo, Lesego Motaung

Ons atlete het die volgende plekke tydens die Fezile Dabi byeenkoms behaal:

Meisies

Goud Silwer Brons
Atleet Item Atleet Item Atleet Item
Naledi Mofolo 100m Boitumelo Seloana Hoogspring Naledi Mofolo 200m
Chantel Kruger Diskus Mada Oosthuizen 100m Leandri Bezuidenhout Spiesgooi
Ju-Marie Swanepoel Diskus Ananke Loubser Hoogspring Naledi Matsabe Hoogspirng
Leanè Marais Spiesgooi Hanke Swart 3000m Mada Oosthuizen 200m
Chantelle Lotter 400m H Zelmari Coetzee Gewigstoot Pricilla Makoli Verspring
    Zelmari Coetzee Spiesgooi Dimpho Mokwena Gewigstoot
    Annie Botha 100m H Laurinda Leburu Verspring
    Rethabile Nyelele Hoogspring Kekeletso Marumo Verspring
    4x100m Meisies 0/16 4x100m Meisies 0/14
 
4 5 6
Atleet Item Atleet Item Atleet Item
Palesa Makoli Verspring Tibby Saaiman 800m Chantel Kruger Gewigstoot
Rethabile Nyelele Verspring Ju-Marie Swanepoel Gewigstoot Pheti Chabalala Gewigstoot
4x100m Meisies 0/19 Elmay Klopper Diskus Tumelo Seheri Diskus
    Andrea Kleingeld 400m Annie Botha 200m
           

FOTO ONDER:   Silwer Medalje wenners

Voor:  v.l.n.r.  Mada Oosthuizen, Annie Botha, Rethabile Nyelele, Boitumelo Seloana, Ananke Loubser

Agter: v.l.n.r. Zelmari Coetzee, Elmar van Aardt, Marko Bester, Shaahid Motala, Arno Swart, Hanke Swart

BLOUES SILWER MEDALJE WENNERS

Seuns

Goud Silwer Brons
Atleet Item Atleet Item Atleet Item
Thabang Hlohlolo 100m Arno Swart Spiesgooi Johan Steyn Diskus
Thabang Hlohlolo 200m Marko Bester 100m Johan Steyn Gewigstoot
Thabang Hlohlolo 400m Marko Bester 200m Marlo Vermeulen Spiesgooi
Elmar van Aardt 100m Shaahid Motala 100m    
Elmar van Aardt 200m 4x100m Seuns 0/14    
Elmar van Aardt 400m 4x100m Seuns 0/17    
Lesego Motaung 100m H 4x100m Seuns 0/19    
Tsebo Matsoso 100m        
Tsebo Matsoso 200m        
Tsebo Matsoso 400m        
Keke Mosobela 200m        
4x100m Seuns 0/15        
 
4 5 6
Atleet Item Atleet Item Atleet Item
Henrico Wolmerans 300m H Lesego Motaung 400m Arno Swart 3000m
Marko Bester Hoogspring Dylan van Schalkwyk Verspring Tewie Lotter Verspring
AJ Kruger Spiesgooi     Daniel Elliot Hoogspring
Deon Nortje Diskus     Martin Potgieter 100m H
Keke Mosobela 100m     Boitumelo Maleka Verspring
Theo Roux Spiesgooi     Deon Nortje Gewigstoot
1000m Medley Seuns 0/19     Katleho Mokoena Hoogspring
        Katleho Mokoena Verspring
        Tinus van Schalkwyk Spiesgooi

FOTO ONDER:   Brons Medalje Wenners

Voor:  v.l.n.r.  Mada Oosthuizen, Naledi Mofolo, Naledi Matsabe, Kekeletso Marumo, Laurinda Leburu

Agter: v.l.n.r.  Dimpho Mokwena, Naledi Makoli, Johan Steyn, Marlo Vermeulen, Leandri Bezuidenhout

BLOUES FIZILE DABI ATLETIEK BRONS MEDALJE WENNERS

Aflosspanne

0/14 Seuns wen Silwer:  foto onder

v.l.n.r.  Tewie Lötter, Anardo Botha, Henrico Wolmerans, Thabang Hlohlolo

BLOUES O14 SEUNS AFLOSSPAN WEN SILWER

0/15 Seuns wen Goud:  foto onder

v.l.v.r.  Marko Bester, Elmar van Aardt, Lesego Motaung, Thabang Hlohlolo

BLOUES 015 AFLOS WEN GOUD

0/19 Seuns wen Silwer:  foto onder

v.l.n.r.  Moeketsi Mosobela, Shaahid Motala, Tsebo Matsoso, Katleho Mokoena

BLOUES O19 SEUNS WEN SILWER